Děloha - tajemství ženského těla

Ženské setkání odhalující taje ženství a ženského těla

Jednodenní setkání pro ženy, které chtějí lépe porozumět mystériu ženského těla a lůna a chtějí nastartovat očistný proces ve své děloze a podpořit tak její přirozené funkce a schopnosti.

S dělohou se jako ženy narodíme... Je důležitou součástí našeho těla... A přece o ní tak málo víme a jsme s ní tak málo spojené...

Naše lůno je místo, které nás propojuje s tvořivými silami. Rodí se zde nový život. Proto je také velmi úzce spojené s naší tvořivostí a kreativitiou a z toho plynoucí vitalitou, vášní a radostí ze života.

Zároveň celá oblast 2. čakry souvisí s hospodařením s vodou a tekutinami v těle - a jak víme voda jsou emoce. Podle toho, jak s nimi umíme nakládat, se zde emoce mohou přirozeně čistit, transformovat a odcházet, a nebo se tu naopak ukládají a hromadí. Nejčastěji jde o emoce spojené s mezilidskými vztahy a především se vztahem k druhém pohlaví. Pokud je v děloze příliš zablokované energie v podobě nezpracovaných emocí a bolestivých zážitků, může se to začít projevovat bolestmi a nepříjemnými pocity v této oblasti, nespokojeností a nedostatkem radosti ze života, ale také různými fyzickými projevy jako jsou cysty a jiné změny v této oblasti.

Stejně jako se staráme o hygienu našeho těla z venku (myjeme se, abychom nebyly špinavé), měly bychom se starat také o čistotu uvnitř sebe a to na té hmotné úrovni, ale i na té nehmotné úrovni - na úrovni pocitů. Na tomto setkání nahlédnete do svého těla a do své dělohy, propojíte se s ní a zjistíte, co v sobě nosíte a skrýváte. Zároveň budete mít možnost to vše transformovat a propustit ze svého těla a ze svého života.

Součástí setkání je také rituál očisty dělohy, který nám pomůže očistit i hlubší emoční vrsty, kterých se zatím vědomě nedotknete.

Toto setkání vám poskytne nový pohled na vaše tělo, novou úroveň propojení se s vaším lůnem... začnete nově vnímat a prožívat vaše ženství a co to znamená být ženou....

 

Rituál očisty dělohy

Součástí setkání je rituál očisty dělohy, který přivedla na svět a začala předávat Marcela Lobos. (U nás je více v povědomí její muž, antropolog a šaman Alberto Villoldo. Jeho knihy vydává nakladatelství Maitrea.) Marcela Lobos je šamanka původem z Chile. K rituálu očisty dělohy byla dlouhodobě vedená linií žen z amazonské džungle v Peru a byla požádána, aby tento rituál šířila do světa, protože má velký uzdravující potenciál - pro ženy, pro muže a pro veškerý život.

Rituál očisty dělohy nastartuje očistu vašeho lůna od všeho, co máte v tomto prostoru nechtěně a nevědomě "uložené". Zároveň dostanete návod jak v této očistě samy dál pravidelně každý měsíc pokračovat, protože s pokračováním se stále hlouběji čistí a zároveň posiluje vaše děloha, začne se přepisovat paměť vašeho těla i vašeho podvědomí:

Děloha není místem pro ukládání strachu a bolesti. Děloha je místem tvoření a rození nového života.

Celé setkání i rituál samotný probíhá v oblečení, s úctou a respektem k ženskému tělu a k vašemu osobnímu prostoru.

Na co se během tohoto setkání můžete těšit:

  • meditace, prožitky, tanec a nové vjemy
  • nové vnímání vaší dělohy, naladění se na ní a propojení s ní
  • nový způsob prožívání menstruace, který je v souladu s její očistnou funkcí a plně ji využívá
  • rituál očisty dělohy
  • nastartování energetické i fyzické očisty dělohy
  • vytištěné instrukce jak v této očistě každý měsíc pokračovat
  • vnímání nového rozměru ženství a jeho konkrétní přínos pro vás i druhé
  • a mnoho dalšího

To, jak vnímáme samy sebe jako ženy, i to jak vnímáme své tělo, výrazně ovlivňuje náš život. 

Už nemusíme být ty silné ženy, které všechno zvládnou a všechno vydrží a zároveň popírají samy sebe, své potřeby, své emoce a pocity, i své ženství... neznají a nevyužívají své dary...

Dnešní svět potřebuje naši jemnost, zranitelnost a sílu, která z nich pramení...

Ve spojení samy se sebou, se svým tělem, v přijetí sebe i druhých, v umění naslouchat srdcem, v nehodnocení a nesouzení - sebe ani druhých - leží naše velká ženská síla.

Když se žena spojí s touto svou silou, začne se proměňovat celý její život i veškerý svět okolo ní...

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ: 

16. 11. 2019  Nelahozeves (uzavřená skupina)

Reference na mou práci:

Jsem moc ráda za včerejší setkání. Díky moc za tu zkušenost. Bylo to tak "uzdravující"... Hodně jsem si toho uvědomila a dostala chuť spoustu věcí v sobě otevřít a změnit... Opravdu léčivé. Moc děkuji!
Magdaúčetní
Díky za krásné fotečky a za celý fajn víkend. Moc jsem si to užila... Obzvlášť včerejší den byl pro mne zážitkem, který si ponesu v sobě...
Martinazdravotní sestra
Velmi se mi po včerejšku ulevilo. A za to VÁM VŠEM VELKÁ VDĚČNOST! Už jenom to říct ženám stejně naladěným, nepochybovat ani v nejmenším, že nebudu pochopená nebo respektovaná - je nádherné!! Taky jsem si díky včerejšímu kruhu spoustu věcí ujasnila. Neznamená to, že se vše rázem vyřešilo, ale pro mne je dostačující to pochopení a přijetí.
Irenaadministrativa

Registrační formulář