Den v lese

Jednodenní setkání pro ty, kdo skutečně chtějí rozvíjet hlubší vztah se Zemí a jejími bytostmi

Země je plná přírodních bytostí, se kterými jsme my lidé kdysi dávno žili v kontaktu a vzájemně jsme se setkávali, respektovali i přátelili.
V období "velkého zapomínání" či "úpadku vědomí" na Zemi se naše vztahy narušily. Vzájemná úmluva o respektu a spolupráci začala být opakovaně porušována, až se mnoho bytostí z našeho světa stáhlo do ústraní.

Během meditace v čase jarní rovnodennosti jsem byla inspirována a poté znovu několikrát pozvána k tomu, abych uspořádala setkání s přírodními bytostmi... 

Zvu tě ke znovu-obnovení a prohloubení vztahu s přírodou a jejími bytostmi...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Setkání bylo pro mne hlavně o tom, jak vnímám les, rostliny i zvířata... Tím, jak Tayen vše jemně a jednoduše vysvětluješ, mi dává spousty odpovědí a o to víc se propojuji sama se sebou a svou intuicí...

Tayen, máš nádherný laskavý dar propojit přírodu, její Bytosti a naše srdce... Dostala jsem v Brdech spoustu odpovědí od černého bezu, modrých vážek, mechu v lese, stromů i potůčku....

Lenka

V současné době dochází k hlubokému léčení na Zemi...

Abychom mohli postoupit dál k harmonickému životu na Zemi, je potřeba mnoho změn na mnoha úrovních...

 

...proměna vztahů k sobě samým, mezi ženami, mezi muži... mezi ženami a muži... mezi generacemi... mezi národy...

 A také mezi lidmi a Zemí, zvířaty, rostlinami a přírodními bytostmi.

Den v lese byl pro mne velmi specifický. Hodně jsem bojovala sama se sebou, jestli jít, když přeci žádné přírodní bytosti nevnímám. Ale potřebovala jsem si odpustit a tady jsem to v bezpečí kruhu žen s pomocí přírody a dalších bytostí dokázala. Chci podpořit ty, které váhají. Pokud tě to táhne do lesa s Tayen, jdi. Pozvání je pro tebe.
Jana

Zvu tě do přírody, abys mohl/a poznat novou úroveň vztahu a propojení se vším, co je kolem nás... 

Podíváš se za závoj běžného vnímání...

  • Budeme nově poznávat přírodu a potkávat její bytosti
  • Rozpomeneme se, jak je vnímat, naslouchat jim a dál komunikovat
  • Poznáš, jak tě může hlubší kontakt s přírodou a jejími bytostmi obohatit
  • Co může příroda a její bytosti dát nám lidem a co můžeme dát my jim
  • Budeme objevovat, poznávat a vyživovat, co tě do přírody volá
  • Setkání mají zároveň velký přesah a silný transformační potenciál
"Den v lese" s Tayen mi umožnil nahlédnout novýma očima na les, louku, prostě svět kolem. Uvědomila jsem si, že je jen na mě, v jaké hloubce budu vnímat přírodu a zda jí budu naslouchat a nechám se vést.... Spolubytí se ženami bylo vyživující, malá skupinka umožnila intimní prožitky a Tayen byla jako vždy laskavá a plně podporující. Díky moc, ráda si zopakuji!
Dana

Co tě čeká:

- Povídání o přírodě a přírodních bytostech

- Poznávání, jaký je tvůj způsob vnímání
- Přímý kontakt a komunikace s přírodou a přírodními bytostmi

- Hloubka a nové poznání i uvolnění a smích

... a mnoho dalšího, protože vše tvoříme společně... a vše vychází z aktuálních potřeb skupiny...

Den v lese pro mne znamenal krásné setkání naplněné klidem, sdílením, přírodou, ženami a ženstvím. Pro setkání jsem se rozhodla proto, abych se z běžných dnů, kdy se ne vždy potkávám s jemností a laskavostí, přenesla do prostoru, kde mne bude uvedené obklopovat. Stalo se a v ještě větší míře než jsem doufala. Protože je pro mne poslední dobou velkým tématem ženství a jeho přijetí, znamenal pro mne Den v lese a sdílení s jinými ženami a přírodními bytostmi mnoho. Odnesla jsem si mimo jiné obrovskou podporu, ze které čerpám dodnes, že má cesta má smysl.
Petra

            Pro koho je setkání určené:

Pro všechny (ženy i muže), kdo SLYŠÍ VOLÁNÍ k takovému setkání. A pokud máš děti, a ony budou chtít být celý den s tebou v lese, vem je s sebou.
Pokud si naopak od svých dětí potřebuješ odpočinout, je to úplně vpořádku. Vše bude probíhat tak, aby každý měl svůj čas a prostor.

 

Nepotřebuješ žádné "zvláštní" schopnosti!

Většina lidí přírodní bytosti nevidí! Ani ty nepotřebuješ mít schopnost je vidět a vždy a za všech okolností je perfektně vnímat. Během dne se budeme učit, jak je vnímat, jak k nám promlouvají...

 

Jediné, co potřebuješ, je chuť a touha dlouhodobě znovu-objevovat a obnovovat vztah se Zemí a jejími bytostmi... tak, aby naše vztahy byly rovnocenné a oboustranně podporující a vyživující. 

Nezáleží, jestli se cítíš jako začátečník/ice nebo pokročilý/á. Rozvíjení vnímání a vztahu s přírodou je postupný proces, který se neustále vyvíjí. Takže setkání bude přínosné pro všechny s otevřenou myslí nehledě na zkušenosti. 

Na Den v lese s Tayen jsem se moc těšila. Neměla jsem představu, jak takový den bude vypadat, ale tušila jsem, že to bude moc příjemné. A nejen to, odnesla jsem si z tohoto setkání několik uvědomění a odpovědí na různé otázky. Čas plynul úplně jinak, tak nehekticky... A celý den jsem prožila v přítomnosti tady a teď a naplnilo mě to krásnou pozitivní energií. Sdílely jsme se skupinkou žen různá společná témata a to byla další velmi obohacující část dne. Jsem vděčná, že jsem si dovolila vytvořit prostor pro sebe a být součástí tohoto dne. Děkuji.
Lucie

Termíny:

Během podzimu a zimy se setkání nekonají.
Termíny pro rok 2023 budou vypsané na jaře. 

Setkání jsou vždy pro malou skupinu účastníků.

 

Místo:

Brdy u Bohutína (za Příbramí)

Při setkáních v přírodě nám zatím počasí vždy přálo. Pokud by bylo výrazně nepříznivé počasí (bouřky, silný déšť) akce se přesune na jiný termín. Jestli ti náhradní termín nebude vyhovovat, zašlu ti celou částku nazpět.

Cena:

2 500 Kč

Děti mají účast zdarma.

 

Klinetky z placených programů a setkání mají slevu.
Nemáš slevový kód nebo nevíš, jestli se na tebe sleva vztahuje? Napiš mi. 🙂

Co s sebou:

Svačinu a pití na celý den.
Pohodlné oblečení přizpůsobené počasí.
Něco nepromokavého pod sebe na sednutí. 
Cokoliv budeš mít pocit, že máš mít s sebou nebo přinést.

Podrobné info obdržíš cca týden před setkáním.

 

Chcete vědět, až budou vypsané nové termíny pro léto/podzim 2023?
Zanechte mi svou emailovou adresu a dám vám vědět, hned jak vypíšu nový termín.

            Nejčastější dotazy:

Co když nebudu nic vidět nebo vnímat?

Často máme zkreslené představy o tom, co komunikace s přírodou a jejími bytostmi znamená. Ve skutečnosti je to docela jednoduché. Něco si o tom povíme a vy si to hned prakticky vyzkoušíte a najdete ten váš přirozený způsob vnímání.

Nemám s tím žádné zkušenosti. Nebudu úplně mimo?

Budete v bezpečeném prostředí malé skupiny, kde se s velkou pravděpodobností bude někdo cítit podobně jako ty. Sejdeme se právě proto, abychom se o komunikaci s přírodními bytostmi učili a abychom tuto schopnost rozvíjeli a prohlubovali.

Zkušenosti s komunikací a bytostmi znám. Je to pro mě?

Pokud tě čtení této stránky nechává chladnou/ým, tak pro tebe setkání není. A je to vpořádku. Pokud tě cosi láká, pak ano, je to pro tebe. Tato setkání mají velký přesah a transformační sílu. Vše je prožitkové a každý se ponoří do té hloubky, do které v tu chvíli dosáhne.

Nevymýšlím si to celé?

Je přirozené, že se tyto pochyby objeví. A míváme je občas všichni. Jsou chvíle, kdy je naše komunikace vlahá či jemná a můžeme mít tyto pochyby. A jsou chvíle, kdy setkání přijde s takovou silou a dotkne se nás tak silně a hluboko, že víme, že si nevymýšlíme. Důvěru získáváme skrze praktikování a zkušenosti.

Stojí to za to?

Pokud byste se chtěli přijít jen tak podívat, protože máte zrovna volnou sobotu a nemáte co dělat, pak spíš ne. Pokud vás setkání přitahuje a volá, pak ano. Dostanete se hlouběji než jen za běžnou procházku nebo relaxaci v lese. Setkání se vyvíjí (díky malému počtu) podle potřeb skupiny a individuálních potřeb účastníků. Vše tvoříme společně v kruhu lidí a přírodních bytostí. A většinou lidé prožívají něco, co vůbec nečekali...

Jak to řeknu manželovi/ rodině/ známým? Nebudou mě mít za blázna?

Často nám strach říct něco svému muži/ ženě/ rodině/ známým zrcadlí jen náš vlastní strach. Obavy jako "nepohlídá mi dítě"... "řekne, že je to moc peněz".... "budou si myslet, že jsem se asi zbláznil/a"... jsou většinou naše vlastní obavy - ne obavy vašeho muže, ženy či rodiny. Někdy je "bezpečnější" nechat si to pro sebe a ochránit to křehké, co se ve vás teprve probouzí... Jindy je čas "jít s tím ven" a říct to - ze srdce, jak to cítíte... včetně vašich pochyb, nejistot a strachu. Jestli vám řekne/ou, že jste se zbláznil/a, nevím. Ale třeba vás překvapí. 🙂

A co ty děti tam? Nebudou mě rušit?

Přesto, že je setkání otevřené i dětem, ne vždy se účastní. Jinak je pro ně nachystáno dostatek zábavy a aktivit, že se nemusíte bát jen tak nějakého volného pokřikování a běhání po lese. Děti jsou velmi zvídavé a vnímavé... to, jak se chovají v lese záleží na tom proč a s kým tam jsou. Rodinný výlet "jen tak" je něco jiného než setkání, které je vedené k hlubšímu poznání přírody. Navíc děti mají k přírodě velmi blízko a často přírodní bytosti vnímají. Takže vás mohou překvapit a jejich vjemy a postřehy mohou být přínosem pro celou skupinu.

Chceš se ještě na něco zeptat?

Napiš mi na tayen@moudrostbyti.cz. Ráda ti odpovím.