Inspirace zdarma

E-book o vodě

Voda je v poslední době velkým tématem. Někdy je jí málo, jindy zase moc. Proč to tak je? Co nám říká? Voda poutá naší pozornost a ukazujeme nám, že je na čase změnit náš přístup k ní a to, jak jí vnímáme... Sepsala jsem 7 pozvání, která vás povedou k zamyšlení, změní váš pohled na vodu a zároveň vám nabídnou různé návrhy a podněty, co vy sami můžete začít dělat pro vodu.

Písně pro vodu, živly a Zemi

Dlouho mi chyběly písně, které bychom mohli zpívat Zemi, vodě i dalším živlům... Písně, které by byly napsané přímo se záměrem vodu a Zemi uctít, poděkovat jim... A tak jsem takovým písním, které jsem znala v jiných jazycích, začala dávat český text a další, již přeložené písně, jsem začala sbírat...

Poselství Stařešinů

V roce 2017 se na ostrově Kauai na Hawaii sešlo 13 domorodých Stařešinů z celého světa, aby spolu vytvořili poselství pro lidstvo. Jejich hlavní otázkou bylo, jak najít cestu ze slepé uličky, do které se lidstvo dostalo a co pro to může udělat každý z nás. Ze setkání vznikl krátký film, ve kterém Strážci Moudrosti sdílí své myšlenky a poselství, které pro lidstvo mají. K filmu jsem napsala české titulky.