Online program pro ženy

Jak provést dceru první menstruací

 • První měsíčky Tvé dcery se blíží a říkáš si, co vlastně dělat, až přijdou?
 • Prožilas menstruaci s první dcerou a máš pocit, že tam něco chybělo?
 • Tušíš, že s další dcerou to chceš prožít jinak?
 • Chtěla bys pro svou dceru něco v této době udělat, ale nevíš co?

Jsem máma dvou dcer a jednoho syna. 

S první dcerou jsme o menstruaci mluvily dlouho předem, četly jsme knížky, těšily jsme se spolu na ní... Když přišel její velký den, měla radost, dostala dárky, udělali jsem doma malou rodinnou oslavu... a přece jsem měla pocit, že to nebylo celé... A po letech jsem viděla, že i přes všechnu přípravu a oslavy její vztah k menstruaci je jiný než bych po všech těch přípravách a těšení se čekala...

O osm let později přišla první menstruace mladší dcery. To už jsem za sebou měla mnoho let zkušeností s:
- rozvíjením vlastního ženství 
- nasloucháním ženské moudrosti přírodních národů
- provázením dalších žen na jejich cestě.

A tak jsem odložila všechno, co by se v době první menstrauce "mělo". Věděla jsem, že chci v té době s dcerou hlavně být...  "Náhoda" nám v ten den přivedla do cesty další moudrou ženu, se kterou jsem byly ve spojení... A v tom společném bytí s dcerou a spojení s naší průvodkyní jsem pozorovala, co se skutečně děje, co má dcera prožívá a k čemu nás dny první menstruace zvou... 

Všechny své zkušenosti i vhledy dalších žen jsem nyní vložila do nového programu:

Jak provést dceru první menstruací

Není důležité jen to, co Tvá dcera o měsíčcích VÍ, ale také, jak svou první menstruaci prožije...

Co Tě v programu čeká?

 • Inspirace a návody co dělat, až přijde první den Tvé dcery
  Vše citlivě připravené a uzpůsobené tak, aby to bylo vhodné právě pro Tebe a pro Tvou dceru. Protože každá dívka je jiná i každý vztah mámy s dcerou je jiný. Proto není jedna jediná "šablona", která funguje pro všechny.
 • Co potřebuješ vědět, abyste si tento čas mohly spolu užít
  Prožívání dívek během první menstruace je v celé škále pocitů. Zdaleka to není jen radost. Připravím Tě na to, co můžeš čekat, abys mohla být své dceři oporou a nebyla z toho, co se děje, překvapená, zaskočená nebo zklamaná.
 • Nový pohled na první menstruaci a jak ji pojmout
  První měsíčky zdaleka nejsou pouze jeden rituál nebo oslava. Jde o velkou změnu v životě dívky... o proměnu do ženského života. Podíváme se na to, co to znamená, jaký je hlubší význam a přesah lunárního času žen. A hlavně jak to přinést do života.
 • a další...

Kolik program stojí?

Využij speciální předprodej

3 300 Kč

2 500 Kč

Program bude zpřístupněn ke konci února 2024

Máš otázky?

 • Kdy program začne?
  Přístupy do členské sekce obdržíš ihned po uhrazení. Obsah bude zpřístupněný ke konci února 2024.
 • Jakou formou vše probíhá?
  V programu najdeš kratší videa, která představí hlavní témata. A také rozhovory a sdílení zralých žen, které se tématu v jeho různých podobách věnují do hloubky a mají mnoho znalostí a zkušeností. K prožití první menstruace své dcery, pak dostaneš tipy, inspiraci a návody na různé aktivity.
 • Na jak dlouho mám přístup?
  S vánoční nabídkou získáváš neomezený přístup - tedy navždy. V budoucnosti tak budeš mít přístup i ke všem případným aktualizacím a to zdarma.
 • Je program jen pro mě nebo i pro dceru?
  Tento program je určený primárně pro maminky. Některá videa si můžete pustit spolu. A dostaneš tipy na společné aktivity a podklady k nim.
 • Dcera je ještě malá, je to pro mě?
  Pokud Tě téma volá, tak určitě. Dostaneš novou inspiraci k tomu, jak sama nově pochopit a prožívat Tvou vlastní menstruaci. A budeš připravená až přijdou první otázky Tvé dcery - a vzhledem k tomu, že malé děti často chodí za maminkou i na záchod, mohou takové otázky přijít velmi brzo. 🙂 K programu máš neomezený přístup a tak až se bude první menstruace tvé dcery blížit a budeš přemýšlet, jak ji tím provést, budeš vědět kam jít pro radu.
 • Dcera už první menstruací prošla. Je to pro mě?
  Pokud Tě téma zajímá, pak Ti určitě má co přinést. Svůj nový pohled pak můžeš s dcerou sdílet nebo si s ní videa pustit.

Máš ještě nějaké dotazy? Napiš mi na tayen@moudrostbyti.cz. Ráda Ti odpovím.

Už žádné dotazy nemáš a víš, že Tě kurz volá?
Pak využij předprodej kurzu za zvýhodněnou cenu