······································

Provázené poutě v Brdech

······································

Žijeme v době, kdy se výrazně mění život na Zemi a to se odráží do životů nás všech. Jsou věci, které v našich životech přestávají fungovat - staré vzorce chování, omezující přesvědčení, strachy, staré křivdy, neodpuštění, bolest, která se vynořuje a kterou neseme... To vše se v našich životech objevuje a nejde tomu utéct... Můžeme to zkusit zametat pod koberec, vyhýbat se tomu, dělat, že to neexistuje a také můžeme vinu za to, co v našem životě nefunguje, svalovat na druhé nebo na osud...

A nebo se tomu můžeme postavit a podívat se, kde se nám v životě nedaří a proč to tak je. Můžeme se postavit ke svému životu jako tvůrci... A ptát se: proč mi "to" (práce, vztahy, peníze, bydlení, spokojenost  atd.) v životě nefunguje? Co můžu a potřebuji udělat, abych to změnil(a)...?

Když si začneme dávat tyto otázky, s největší pravděpodobností to znamená, že se potkáme s tím, co o sobě nevíme, co běžně v životě nevidíme a co si možná ani nechceme připustit... 

Odměnou za odvahu podívat se na to neviděné, nepřiznané nebo potlačené je velká úleva a pozitivní změny v životě...

Provedu vás klidnou krajinou Brdských lesů,  abyste mohly nerušeně nahlédnout do svého nitra skrze zrcadlo toho, co uvidíte kolem sebe venku v přírodě. 

Příroda sama vám ukáže, co potřebujete uvidět a zároveň nabídne odpovědi a také cestu očisty a proměny. 

V přítomnosti, v klidném a bezpečném prostředí můžete uvidět, pustit, odpustit, přijmout a proměnit to, co vás v běžném životě trápí, brzdí, omezuje a zatěžuje... 

 

Jak pracuji

Při provádění používám mnoho různých technik. Ale především vám dávám prostor pro vaše vlastní vnímání, cítění, vidění a vaše vnitřní pochody.

Propojuji vás s vědomím místa a jeho moudrostí. Používám podpory svých průvodců, silových zvířat, jejich rad a vhledů. Pracuji se silami Země a s jejich transformační a očistnou kvalitou.

Nedělám vnitřní práci za vás, ale doprovázím vás na cestě vaší vnitřní proměnou a poskytuji vám pro tuto cestu bezpečné prostředí, které nese silné transformační kvality.

Místo a cena

Provázení probíhá v Brdských lesích u Příbrami.

Cena je 3890 Kč.

Putování trvá  cca 3-5 hodin.

Pro domluvu termínu (nebo případné dotazy) mne kontaktujte na tayen@moudrostbyti.cz.

Těším se na vás.