Proč je důležitá energetická očista dělohy? A jak na ni?

Nejčastějším chirurgickým zákrokem je hysterektomie – částečné nebo úplné odebrání dělohy. Také různé cysty a myomy jsou velmi běžnou součástí života žen. Jak jim můžeme předcházet? Pravidelnou energetickou očistou dělohy. I ženy, které hysterektomií prošly a fyzicky už dělohu ve svém těle nemají, mohou očišťovat energetický orgán, který je stále přítomný. A očistit tak příčiny, které k celé situaci vedly.

Ženy, které mají menstruaci, mohou využívat její očistnou sílu a dávat svou krev Zemi a s ní vědomě Zemi odevzdat také svou bolest, své strachy, svůj hněv, smutek a vše, co je trápí.

Naše menstruační krev to odnese a vyplaví z těla, abychom mohly žít v lásce, radosti a klidu. Tento druh očisty zabraňuje městnání emocí v našem těle – a pokud jsou tyto emoce spojené se vztahy, tak jsou „uložené“ často právě v naší děloze a v oblasti 2. čakry.

A když už je takových zadržených emocí a pocitů nashromážděno příliš, začne se to projevovat na fyzické rovině v podobě bolestí, cyst a dalších problémů, ale i v rovině psychické podrážděností, únavou nebo ztrátou chutě do života.

Naše děloha je transformátor, který neustále čistí a transformuje energie naše i našeho okolí. Proto dělá ženám tak dobře, když se mezi sebou vzájemně potkávají… vzájemně se totiž očišťují (ať už si toho jsou vědomi nebo ne) a tím se také vzájemně podporují.

Znáte to? Je toho na vás příliš, všechno vás štve a vytáčí a nebo jste po velké hádce a sejdete se v ženském kruhu, s kamarádkou nebo nějakou kamarádku náhodou potkáte na ulici nebo v obchodě, popovídáte si a je vám o tolik lépe…. vypovídaly jste se… ale také vám ženy v kruhu nebo vaše kamarádka a jejich dělohy pomohly zpracovat energie, které na vás byly již příliš…

Proto jsou pravidelná setkání žen mezi sebou a v ženských kruzích tak důležitá a mají velký harmonizující vliv na život žen…

A jakým způsobem krev Zemi věnovat? Pokud používáte kalíšek, můžete vylít krev na Zem přímo z kalíšku. Je ale také dobré zkusit si párkrát kalíšek vynechat a dát Zemi krev přímo. Na zahradě nebo na procházce v parku či v lese – kdekoliv, kde máte klid a nejste rušené, si dřepněte a nechte krev vytékat přímo na Zem, zatímco se v duchu soustředíte na to (a můžete to i nahlas či polonahlas vyslovovat), že propouštíte své strachy, bolest, hněv, smutek – odevzdejte cokoliv, co vás trápí. Řekněte, že je propouštíte a odevzdáváte Zemi. Požádejte Zemi, aby to přijala a poděkujte jí.

V této pozici dřepu těsně nad Zemí se hluboce otvíráte Zemi a váš energetický systém se PŘÍMO provazuje a propojuje se Zemí… jste spolu v přímém kontaktu a spojení… očišťujete své fyzické a energetické tělo a zároveň posilujete svůj vztah se Zemí…

Země je ohromný organismus a má schopnost tyto naše energie přijmout a zpracovat a nezatěžují ji. Nezapomeňme však Zemi poděkovat a i jinak a jindy jí věnovat pozornost. (O tom zase někdy příště v jiném článku.)

Tuto očistu opakujte během následujících 1-13 vašich cyklů. Očistíte, ozdravíte a posílíte tím vaší dělohu.

Zároveň na sebe buďte milé a netlačte se do něčeho, co pro vás třeba zrovna není možné.

Neobviňujte se a nestresujte se, pokud vám to zrovna nevyjde, pokud nemáte zahradu nebo les poblíž… Zastavte se na chvíli, udělejte si chvilku pro sebe, kdy nebudete rušené. Nalaďte se na sebe, svůj dech, své srdce a zeptejte se, co v tuto chvíli můžete udělat a udělejte to. Najděte si ten svůj způsob, jak Zemi věnovat svou krev a odevzdat s ní vše, co nesete a už nepotřebujete. Najděte si ten váš způsob, který je pro vás v tu danou chvíli možný a je s vámi v souladu…

Pokud nemáte menstruaci (prošly jste menopauzou nebo nemáte dělohu), najděte si v době následujícího novoluní klidný čas a místo a darujte Zemi červené víno. Spolu s ním odevzdejte své strachy, bolest, hněv, smutek a vše, co vás trápí, abyste mohla žít svobodně, v radosti, soucitu a vnitřním klidu. Opakujte to několik novoluní za sebou.

Děloha je místo tvoření a rození nového života.

Ten nový život může být ve formě fyzické, kdy se v nás tvoří nový člověk a nebo ve formě nové myšlenky, nových nápadů a projektů…

Skrze svou dělohu nyní my ženy tvoříme nový svět.

Abychom mohly tvořit to skutečně nové, potřebujeme se zbavit staré zátěže, toho, co nás trápí, omezuje a limituje nás v našem žití a prožívání… udržíme si tak dobré zdraví a zároveň přispějeme k tvoření nového světa.

Pokud vás k tomuto tématu zajímá více, zvu vás na setkání v ženském kruhu s energetickou očistou dělohy.

Jde o transformační setkání, které vám pomůže „nahlédnout“ do vaší dělohy a zjistit, co ve své děloze „nesete“. Nastartujeme společně celý proces očisty a vy v něm pak už sama můžete každý měsíc pokračovat. Více info najdete zde.

Již odmala cítila přirozenou blízkost a spojení s vodou a Zemí. Svůj život strávila učením se z různých tradic a kultur z celého světa a také přímo od svých průvodců z neviditelného světa.

Provází obřady a rituály . Provází na cestě k srdci, k sobě samým i k druhým a také na cestě ke znovu-spojení se Zemí, vodou a dalšími formami života a vědomí zde na Zemi.

Je autorkou e-booku "Co můžeme udělat pro vodu?" . Píše české texty k písním pro vodu a Zemi. Provází ženy Obřadem očisty dělohy .