O proměnách ženy během měsíčního cyklu

O jednotlivých fázích, kterými žena prochází během svého měsíčního cyklu je napsáno mnoho. A je to dobře. Ženská energie je proud, který v neustále se střídajících a opakujících se cyklech plyne a proměňuje se. A my to potřebujeme vědět. Po mnoha staletích a tisíciletích, kdy byla proměnlivost ženy potlačována, zesměšňována a tabuizována, se znovu učíme, že existuje. Učíme se ji vidět, vnímat a žít. Učíme se, co to vlastně pro nás znamená, co nám přináší a také jak s ní a podle ní vlastně žít.

Učíme se jak být ve svém životě v souladu s proudem proměnlivosti.

Když se seznamujeme s našimi různými podobami a proměnami v nás, nejde ale pouze o to, převzít, co jsme si někde přečetly a bezmyšlenkovitě si „naordinovat“: „dnes je den ten a ten, cítím se tak a tak a budu dělat to a to…“

Cílem není mít fáze cyklu nastudované a slepě je následovat… 

Cílem je zase více si porozumět a přijmout další části sebe, toho, kdo jako ženy jsme, jak fungujeme. Ale také naučit se vnímat sebe, své tělo, své potřeby a nálady a žít s nimi a samy se sebou v souladu. 

Cílem je postupně se na této cestě naučit svou proměnlivost a různé fáze vnímat a být s nimi v souladu, až s tím proudem proměnlivosti začneme přirozeně splývat, staneme se jím a začneme žít a tvořit v souladu s přirozenými rytmy našeho těla, života, Země a vesmíru.

 

Již odmala cítila přirozenou blízkost a spojení s vodou a Zemí. Svůj život strávila učením se z různých tradic a kultur z celého světa a také přímo od svých průvodců z neviditelného světa.

Provází obřady a rituály . Provází na cestě k srdci, k sobě samým i k druhým a také na cestě ke znovu-spojení se Zemí, vodou a dalšími formami života a vědomí zde na Zemi.

Je autorkou e-booku "Co můžeme udělat pro vodu?" . Píše české texty k písním pro vodu a Zemi. Provází ženy Obřadem očisty dělohy .